V našej spoločnosti sa špecializujeme na komplexný prenájom a pranie bielizne a pracovných odevov.

Ako najväčšia a najmodernejšia priemyselná práčovňa v Slovenskej republike spájame naše skúsenosti s jedinečným „know how“, vďaka ktorému ponúkame širokú škálu prenájmu a zároveň odbornej starostlivosti o odevy a bielizeň. Naša nepretržitá, moderne vybavená prevádzka spĺňa i tie najnáročnejšie normy a denne spracováva približne 35 ton bielizne, pričom berieme veľký ohľad aj na životné prostredie.

Naše služby vám ponúkame v týchto segmentoch

Hoteliérstvo

Postaráme sa o kvalitu, štýlovosť a čistotu vašej bielizne na izbách, reštauračnej bielizne, rovnako ako aj kúpeľňovej bielizne. Vášmu personálu dodáme odevy podľa presných veľkostí a množstiev – radi taktiež vyhotovíme odevy s nášivkami (logami) vašej spoločnosti.

Viac

Zdravotníctvo

Zdravotníckym zariadeniam a zariadeniam sociálnych služieb ponúkame kvalitné a moderné posteľné prádlo, personálne i pacientské prádlo zmierňujúce šírenie nozokomiálnych a iných infekcií. Nákup prádla je po dohode so zákazníkom realizovaný našou firmou.

Viac

Priemysel

Pokiaľ dbáte o to, aby vaši zamestnanci mali na pracovisku správne technické vybavenie, potom my sa môžeme postarať o to, aby mali aj správne pracovné odevy. Radi vám ponúkneme široký sortiment pracovných odevov určených pre rôzne profesie a pracovné prostredie.

viac

Doplnkové služby

Aby sme vyhoveli každej vašej požiadavke ohľadom prenájmu a starostlivosti o bielizeň alebo odevy, neustále rozširujeme portfólio našich doplnkových služieb. Ak sa vaša požiadavka nenachádza v našej ponuke, neváhajte nás kontaktovať a s určitosťou vyriešime váš problém k obojstrannej spokojnosti!

Viac

Zverte starostlivosť o vašu bielizeň a odevy do rúk odborníkov

philosophy-img

Naša filozofia

Spokojný zákazník bol základom existencie firmy Stuhl, rovnako ako aj teraz Lavatonu. Premenovanie našej spoločnosti neznamená len zmenu názvu, no hlavne novú filozofiu, inovatívnosť a ešte profesionálnejší prístup. Nášmu zákazníkovi teda ponúkame stále zvyšujúcu sa úroveň kvality, individuálny prístup, korektnú cenu a maximálnu spolahlivosť. V Lavatone taktiež berieme ohľad na životné prostredie – sme ekosociálna spoločnosť a pozitívny vzťah k enviromentalistike vnímame ako našu povinnosť záväzok do budúcnosti.

Sme hrdí na fakt, že naším zákazníkom môžeme zaručiť hygienickú čistotu rovnako ako aj prenájom bielizne a odevov. Zároveň sme držiteľmi certifikátov ISO 9001 (systém manažérstva kvality), ISO 14001 (systém enviromentálneho manažérstva) a ISO 18001 (systém manažérstva bezpečnosti).

Naše referencie

Zverte nám svoju starostlivosť o bielizeň ako mnoho našich klientov.
Niektoré z našich referencií z týchto odvetví:

Hoteliérstvo, priemysel zdravotníctvo

    Sorry, no posts matched your criteria.

Kontaktujte nás

Sekretariát

00421/33 24 203 15

info@lavaton.sk

Obchod

00421/33 24 203 15

jakubek@lavaton.sk

Zákaznícky servis

00421 918 987 656

lavaton@lavaton.sk

S viac ako 60 ročnými skúsenostiami naša nepretržitá, moderne vybavená prevádzka spĺňa aj tie najnáročnejšie normy a denne spracováva približne 35 ton bielizne.